Tento web používá cookies
Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete svůj souhlas.
×
 x 

0

Kategorie eshopu

Krill olje 60 kapslí

KRILL olje 60 kapslí

Krill je souhrnný název pro drobné poloprůsvitné korýše podobné krevetám, které hojně žijí v mořích kolem Antarktidy, nejčistších vodách naší planety. Živí se jím velké mořské savce, například velryby a tuleni. Dnes je krill uznáván jako účinný zdroj omega mastných kyselin, které přinášejí mnohé zdravotní výhody. Pro lidské zdraví jsou nezbytné dvě omega-3 esenciální mastné kyseliny - DHA a EPA tím, že ovlivňují činnost srdce, cév a mozku a výrazně podporují přirozenou obranyschopnost těla. Důležité je jejich protizánětlivé působení.

Jedinečnost oleje z krillu spočívá v tom, že poskytuje omega mastné kyseliny ve formě fosfolipidů. Fosfolipidy tvoří strukturální základ buněčných membrán v našem těle. Organismus olej z krillu snadno rozpozná, přijímá, vstřebává a využívá.

Co je ještě na krill oleji vzácné?

Je to astaxantin - červené barvivo vyskytující se v Krill. Astaxanthin je jeden z nejsilnějších antioxidantů, které tělu pomáhají neutralizovat volné radikály způsobující různá onemocnění a urychlující proces předčasného stárnutí. Astaxanthin je proto známý jako prostředek zpomalující proces stárnutí :)

Složení produktu v doporučené denní dávce (2 tobolky):

Krill olej 1000 mg
Omega-3 97 mg
EPA 49 mg
DHA 17 mg
Omega-6 34 mg
Omega-7 139 mg
Omega-9 184 mg
Astaxantin 1 mg

Dávkování: 2 tobolky denně

Zdravé tuky, mezi které jednoznačně olej z mořského krillu - KRILL olje patří, mají své místo v každé zdravé domácnosti.

Věříme, že si najde místo i u vás

Cena 729,00 Kč

KONTAKT

Centrum  péče o klienty:
Tel.:     +420 515 917 597
Mob.:   +420 607 073 300
Email:   info@biopurus.eu

INFORMACE / UŽIVATEL

Přihlaste se k odběru Newsletteru

captcha 

Call Center

Potřebujete poradit? Zavolejte nám

Kontakty

Pomoc