Tento web používá cookies
Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete svůj souhlas.
×
 x 

0

ONLINE KATALOG
ONLINE CATALOGUE

Společnost BIOPURUS s.r.o. vznikla v roce 2013. Naše Historie přitom sahá až do roku 2002, kdy zahájila činnost  naše společnost BIOPURUS na Slovensku.  Za tu dobu jsme si vytvořili velký počet odběratelů , kteří jsou velmi spokojeni s našimi produkty a to nejen pro jejich velkou kvalitu , ale i přijatelnou cenu.  Mnoho klientů pochází i z ČR,  proto jsme se rozhodli založit společnost  i zde.
Zabýváme se výhradním dovozem Olejů lisovaných za studena a dalších BIO produktů. Najdete je na našich webových stránkách, které jsou pravidelně aktualizovány.
Našim krédem je poskytovat zákazníkům velkou kvalitu za přijatelnou cenu . Oleje a produkty které  dovážíme pocházejí především z Rakouska a Německa.
Naše oleje obsahují cenné bioaktivní látky v té nejpřirozenější podobě. Proto je dokážou efektivně předávat pokožce. Uplatňují se také v péči o pokožku, vlasy a nehty. Panenské oleje mají zkrášlující, omlazující, hojivé a ozdravné účinky. Kokosový olej, má široké uplatnění v péči o pokožku, je skvělý i pro použití v kuchyni.  Jojobový olej má omlazující a regenerační působení změkčuje ztvrdlou kůži, hojí jizvy, napomáhá růstu řas a obočí.

 • -Oleador,Stöger,Cauvin a jiné např. Solio
 • -Panenské oleje (čistý rakytníkový olej, pupalkový olej, arganový olej, konopný olej, dýňový olej aj.), které se užívají jako studnice zdraví a vitality, pro své zkrášlující účinky se užívají i v péči o pokožku, vlasy a nehty. Panenské oleje najdou uplatnění také pro zdravé vaření.
 • -Vonné oleje, které kombinují příznivé účinky panenských olejů a relaxační působení vonných esencí. Užívají se jako pečující tělové oleje a masážní oleje pro domácí i profesionální masáže.
 • -K dispozici máte i čisté esenciální oleje a nejrůznější produkty aromaterapie.
 • -Oleje jsou 100% lisované za studena
 • -Jemnými doteky tak můžete pečovat o své tělo i duši
 • -Udělejte si radost! Dopřejte si relaxaci, krásu a zdraví v podobě našich dárků – dárkových sad.
 • -V našem e-shopu najdete výjimečné dary přírody, nejenom přírodní kosmetiku. Jde mj. o panenský lněný olej, hojivý rakytníkový olej 100% nebo pupalkový olej pro posílení ženské energie,jahodový olej,olej z Chia semen a mnoho dalších.Dále pak i konopný olej nebo dýňový olej i pro použití ke zdravému vaření a řadu dalších přírodních produktů.
 • Vedle toho jsme pro vás připravili jedinečné dárkové sady, mj. voňavé sady s kokosovým olejem nebo sady s léčivým rakytníkovým olejem.
 • Potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat na naší klientské lince:            
 • BRNO : +420 724 391 121 nebo zašlete Váš dotaz prostřednictvím emailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

KONTAKT

Centrum  péče o klienty:
Tel.:     +420 724 391 121
Mob.:   +420 607 073 300
Email:   info@biopurus.eu

INFORMACE / UŽIVATEL

Přihlaste se k odběru Newsletteru

captcha 

Call Center

Potřebujete poradit? Zavolejte nám

Kontakty

Pomoc