Tento web používá cookies
Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete svůj souhlas.
×
 x 

0

Kategorie eshopu

Rozmarýnový olej 250ml Macerát)

Rozmarýnový olej se získává z Rosmarinus officinalis (také známý jako Rosmarinus coronarium) z Labiatae rodiny a je také známý jako incensier.

Cena 625,00 Kč
Popis

Rozmarýnový olej se získává z Rosmarinus officinalis (také známý jako Rosmarinus coronarium) z Labiatae rodiny a je také známý jako incensier. Je ostrý a čistě vonící olej. Vlastnosti oleje: Rozmarýnový olej má jasnou, silnou osvěžující bylinnou vůni, je jasné barvy a vodnaté viskozity. Původ rozmarýnového oleje: Jedná se o keřovitý stálezelený keřík, který roste až do výšky 1,5 m se zeleno -šedými listy s bledě modro / fialovými květy, které včely prostě miluju, je původem z Asie, ale nyní se pěstuje také ve Francii, Tunisku, Chorvatsku. Název je odvozen z latinského "Rosmarinus" nebo "moře rosa", jako " docela má rád vodu ". Egypťané, Hebrejci, Řekové a Římané považovali rozmarýn za posvátné byliny a dokonce i ve středověku byl používán k odvrácení zla duchů a používal se jako ochrana před mořem. Byl spálen ve francouzské nemocnici během epidemie. Sběr: Rozmarýnový olej se získává z čerstvých kvetoucích vrcholků parní destilací-dává 1,0 až 2,0%. Chemické složení: Hlavní chemické složky oleje rozmarýnu, jsou-pinen, borneol, b-pinen, kafr, bornyl acetát, camphene, 1,8-cineol a limonen. UpozorněníRozmarýnový olej se nesmí používat během těhotenství a není vhodný pro lidi s epilepsií nebo vysokým krevním tlakem, není vhodný pro děti do 3 let.
Složení: BIO slunečnicový olej, rozmarýnový olej (25% podíl z objemu)  Dávkování: vnitřně - ráno a večer jednu kávovou lžičku, studená kuchyně-podle chuti a množství jídla, venkovní použití - podle potřeby Skladování: Skladujte na tmavém místě při pokojové teplotě do 22 ° C. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců. není určen dětem do 3 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, Obsah: 250 ml

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.
Více informací získáte na:

http://www.zdraveoleje.eu/eshop/zdrave-oleje-z-nemecka/rozmarinovy-oleje/rozmarinovy-olej-250ml-detail

KONTAKT

Centrum  péče o klienty:
Tel.:     +420 515 917 597
Mob.:   +420 607 073 300
Email:   info@biopurus.eu

INFORMACE / UŽIVATEL

Přihlaste se k odběru Newsletteru

captcha 

Call Center

Potřebujete poradit? Zavolejte nám

Kontakty

Pomoc